تعمیر یخچال دوو در سنندج توسط تعمیرکاران ماهر و فنی نمایندگی دوو در سنندج انجام می گیرد. در صورت مشاهده علائم خرابی در یخچال دوو خود و نیاز دستگاه به تعمیر، می توانید دستگاه را به کمک تعمیرکاران نمایندگی، سریعا تعمیر کنید تا مواد غذایی داخل یخچال فاسد نشوند. تکنسین ها پس از تماس تلفنی شما یا تکمیل فرم موجود در سایت، در روز و ساعتی که هماهنگ کرده اید، همراه با لوازم تعمیرات به محل شما می آیند و دستگاه را عیب یابی و تعمیر می کنند. برای تعمیر یخچال دوو در سنندج با کیفیت تضمینی، همراه با گارانتی و مناسب ترین قیمت، هم اکنون با نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیر یخچال دوو در سنندج

یخچال یکی از لوازم خانگی ضروری در خانه است که مواد غذایی مختلف را برای استفاده کوتاه‌مدت و بلندمدت، در دمای مناسب نگهداری می‌کند. با توجه به وظیفه مهم یخچال، آسیب دیدن آن باعث فاسد شدن مواد غذایی می‌شود و زندگی را مختل می‌کند به همین دلیل تعمیرات یخچال باید در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود. از رایج‌ترین مشکلاتی که یخچال دوو دارد شامل خاموش شدن دستگاه، صدای غیرطبیعی، کم شدن سرمای یخچال، کار نکردن موتور، تمام شدن گاز یخچال، بسته نشدن درب، برفک زدن فریزر، آلارم دادن یخچال، کار نکردن یخ‌ساز و… هستند. این مشکلات در اثر خرابی قطعات مختلف رخ می‌دهند و برای تعمیر یخچال دوو در سنندج باید قطعه معیوب توسط تکنسین بررسی گردد.

خدمات تعمیر یخچال دوو در سنندج

نحوه عملکرد یخچال دوو به این صورت است که گاز به لوله‌های اواپراتور وارد می‌شود و پس از تبدیل شدن به مایع، وارد لوله‌های کندانسور می‌شود. این عملکرد، برای یک یخچال سالم است اما اگر یکی از قطعات دستگاه از کار افتاده باشد، عملکرد یخچال مختل می‌شود و علائم خرابی را نشان می‌دهد. چنانچه یخچال دوو شما هم دارای علائم مشکوک است و کارکرد قبلی خود را ندارد، می‌توانید از خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دوو در سنندج استفاده کنید.

یخچال دوو شما در صورت داشتن مشکلات زیر، قابل تعمیر توسط تکنسین‌های ماهر نمایندگی دوو در سنندج می‌باشد:

 • نشتی گاز یخچال
 • خرابی و مشکل در کمپرسور یخچال فریزر
 • خنک نشدن یخچال فریزر
 • برفک زدن یخچال
 • نشتی یخچال
 • گرمای بیش از حد موتور یخچال
 • کار نکردن یخ‌ساز یخچال
 • صداهای عجیب و غریب یخچال
 • فاسد شدن مواد غذایی در یخچال
 • تغییر دمای یخچال
 • خرابی لاستیک درب یخچال
 • خرابی درب یخچال
 • مشکل در سیستم دیفراست یخچال

تعمیر یخچال دوو

خدمات سرویس یخچال دوو در نمایندگی سنندج

سرویس دوره‌ای یخچال بهتر است به صورت سالانه انجام شود تا مشکلات جزئی دستگاه، سریعا برطرف شده و تبدیل به مشکل حاد نشوند. خدماتی که نمایندگی دوو در سنندج برای سرویس یخچال دوو ارائه می‌دهد، عبارتند از:

بررسی فیلتر آب یخچال فریزر دوو

سرویس‌کار در قدم اول برای سرویس یخچال دوو، فیلتر آب را بررسی می‌کند. عمر مفید این قطعه برای آب سرد کن، 6 ماه است ولی بسته به میزان استفاده‌ای که از آب سرد کن یخچال دارید، ممکن است طول عمر بیشتری هم داشته باشد. مزه و بوی بد آب می‌تواند نشان از نیازمندی فیلتر به تعویض باشد که سرویس‌کار آن را تعویض خواهد کرد.

بررسی کندانسور یخچال فریزر

در خدمات سرویس یخچال دوو، کندانسور هم بررسی می‌شود. این قطعه در دستگاه، وظیفه خنک کردن گاز مبرد را بر عهده دارد و ممکن است در استفاده طولانی مدت، دچار گرد و غبار شود. جرم گرفتن کندانسور، فرایند انتقال دما و خنک شدن گاز مبرد را مختل می‌کند و در ادامه، سرمایش یخچال فریزر افت خواهد داشت. برای جلوگیری از این مشکل، بهتر است که لوله‌های کندانسور هر 6 ماه یکبار سرویس شوند.

بررسی سرمایش یخچال فریزر

خدمات دیگری که برای سرویس یخچال دوو ارائه می‌شود، بررسی سرمایش دستگاه است. سرویس‌کار میزان سرمای یخچال را بررسی می‌کند و به بررسی ورودی‌های هوا از داخل داکت‌ها به یخچال فریزر می‌پردازد سپس اگر مشکلی وجود داشته باشد، رفع خواهد کرد.

بررسی نمایشگر و تنظیم بودن دما

برای سرویس یخچال دوو در نمایندگی دوو سنندج، نمایشگر دستگاه و تنظیم بودن دمای دستگاه هم کنترل می‌شود. ممکن است به دلیل تماس‌های لمسی ناخواسته، تغییراتی در تنظیمات نمایشگر یخچال اعمال شده باشد که سرویس‌کار، این موضوع را بررسی می‌کند.

تمیز کردن محفظه موتور یخچال

در خدمات سرویس دوره‌ای یخچال دوو، نیاز به بررسی محفظه موتور یخچال و تمیزکاری آن نیز می‌باشد تا عاری از هر گونه گرد و غبار باشد. وجود گرد و غبار در محفظه موتور، باعث کاهش کارایی آن می‌شود و در طولانی مدت حتی ممکن است باعث سوختن موتور هم شود.

مزایای تعمیر یخچال Daewoo در سنندج توسط نمایندگی

تعمیر یخچال دوو در سنندج با مراجعه به نمایندگی معتبر، مزایایی را شامل حال شما و دستگاه می‌کند و به دلیل همین مزایاست که به شما توصیه می‌کنیم حتما از خدمات نمایندگی استفاده کنید. از جمله مزایای مراجعه به نمایندگی دوو در سنندج عبارتند از:

کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی در زمان

اولین مزیت تعمیر یخچال دوو در سنندج توسط نمایندگی، کاهش هزینه‌های شما و همچنین صرفه جویی در زمان است. شما برای انتقال یخچال به مرکز تعمیرات، باید از وانت استفاده کنید که هزینه‌بر است همچنین نیاز است که چند ساعت از وقت خود را صرف این کار کنید که اگر شاغل باشید، شاید این کار برای شما سخت باشد. با تعمیر یخچال دوو در نمایندگی، این مشکلات را نخواهید داشت زیرا تعمیرکار ماهر تنها با یک تماس تلفنی ساده به محل شما می‌آید و مشکل ایجاد شده را برطرف می‌کند.

کاهش خطرات ناشی از جابه‌جایی لوازم خانگی

جابجا کردن وسایل سنگینی مثل یخچال دوو علاوه بر اینکه سخت و زمان‌بر است، آنها را در معرض آسیب دیدگی هم قرار می‌دهد. ممکن است یخچال شما در طول مسیر جابجایی و انتقال به تعمیرگاه، دچار خط و خراش شده یا آسیب‌های بزرگ‌تری متوجه آن شود در حالی که با استفاده از خدمات تعمیر در محل نمایندگی دوو سنندج، این مشکل را هم نخواهید داشت. با حضور تکنسین در محل شما، یخچال حتی از آشپزخانه هم خارج نمی‌شود و در همان محل خود، تعمیر خواهد شد.

اطمینان از بابت استفاده از قطعات باکیفیت

زمانی که تعمیرات یخچال دوو در مرکز تعمیرات انجام می‌شود، احتمال استفاده از قطعات فیک و بی‌کیفیت وجود دارد که این قطعات پس از گذشت زمانی اندک، خراب شده و دستگاه شما نیاز به تعمیرات مجدد خواهد داشت. نمایندگی تعمیر یخچال دوو در سنندج، از قطعات اورجینال و اصل برند استفاده می‌کند و این قطعات اگرچه نسبت به مدل‌های تقلبی گران‌تر هستند، اما کارایی عالی و طول عمر بالاتری دارند.

تجربه و مهارت تکنسین‌ها در تعمیر یخچال

مزیت دیگر تعمیر یخچال دوو توسط نمایندگی سنندج، اعزام تعمیرکاران ماهر و با تجربه است. نمایندگی دوو در سنندج با استفاده از متخصصان مجرب و متهد، سعی در ارائه خدمات باکیفیت به شما مشتریان عزیز دارد.

ضمانت خدمات

نمایندگی دوو در سنندج بعد از اعزام تعمیرکار به محل شما و اتمام تعمیرات دستگاه، ضمانت‌نامه را هم ارائه می‌دهد. با دریافت ضمانت نامه کتبی از نمایندگی، از اصل بودن قطعات استفاده شده و همچنین کیفیت خدمات ارائه شده، مطمئن خواهید بود.

ارائه مشاوره به مشتریان

نمایندگی دوو در سنندج به عنوان یک مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی دوو، خدمات مشاوره را هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است. خدمات مشاوره نمایندگی به دو شیوه حضوری و تلفنی ارائه می‌شود، می‌توانید تلفنی با مرکز تماس بگیرید و مشاوره شوید و پس از اعزام تعمیرکار نیز امکان دریافت مشاوره از او را برای استفاده اصولی از دستگاه، خواهید داشت.

تماس با نمایندگی تعمیر یخچال دوو در سنندج

برای ارتباط با نمایندگی تعمیر یخچال دوو در سنندج می‌توانید به صورت تلفنی با مرکز تماس بگیرید. پس از تماس شما، کارشناسان حاضر در مرکز سریعا پاسخگو هستند و درخواست‌تان را برای اعزام تعمیرکار ثبت می‌کنند. زمان حضور تعمیرکار در محل توسط شما مشخص می‌شود و می‌توانید برای هر روز و ساعتی که تمایل دارید، هماهنگی های لازم را انجام دهید.