برای تعمیر لباسشویی دوو در سنندج، از نمایندگی معتبر این شهر خدمات دریافت کنید. تعمیرکار نمایندگی دوو در سنندج، برای تعمیر ماشین لباسشویی شما به محل تان می آید و نیازی نیست که درگیر حمل دستگاه تا تعمیرگاه شوید. پس از اعزام تکنسین، ابتدا دستگاه کاملا تخصصی عیب یابی خواهد شد تا مشکل دقیق آن مشخص شود و سپس در ادامه، تعمیرات اصولی دستگاه آغاز می شود. همچنین در صورت نیاز قطعه معیوب به تعویض، نمایندگی از قطعه اصل و اورجینال استفاده می کند تا عملکرد سالم دستگاه دوو شما برای سال های طولانی، تضمین شود.

تعمیر لباسشویی دوو در سنندج

خراب شدن ماشین لباسشویی باعث ایجاد وقفه در بخشی از فعالیت های نظافتی منزل و تمیز کردن لباس های کثیف می شود و شستن لباس ها در دست نیز کاری سخت و زمان بر است. بنابراین در صورت بروز هر گونه مشکل در کارکرد ماشین لباسشویی دوو بهتر است هر چه سریع تر برای دریافت خدمات تعمیرات از مراکز مجاز اقدام کنید. نکته مهم برای تعمیر لباسشویی دوو در سنندج، کیفیت خدمات است و باید مرکزی را انتخاب کنید که خدمات با کیفیت و تضمینی را در ازای تعرفه مناسب، ارائه می دهد.

معرفی نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در سنندج

نمایندگی دوو سنندج، یک مرکز مجاز، معتبر و با سابقه است که خدمات تعمیرات و سرویس را برای لوازم خانگی مختلف این برند ارائه می کند. استفاده کنندگان از 5 وسیله برقی دوو شامل یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، کولرگازی و مایکروفر، می توانند برای تعمیرات و سرویس دستگاه خود از نمایندگی دوو در سنندج خدمات دریافت کنند و از کیفیت خدمات، اطمینان خاطر داشته باشند.

خدمات نمایندگی دوو در سنندج برای ماشین لباسشویی، شامل خدمات تعمیرات، سرویس، عیب یابی و تعویض قطعات می باشد. تکنسین های متخصص این دستگاه برقی، با حضور در محل شما، دستگاه را بررسی کرده و به تعمیرات و سرویس آن می پردازند.

خدمات نمایندگی دوو در سنندج برای ماشین لباسشویی

انواع خدمات نمایندگی Daewoo در سنندج برای ماشین لباسشویی، عبارتند از:

تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

تعمیر لباسشویی دوو در سنندج، به دست تعمیرکاران مجرب و متخصص این دستگاه انجام می گیرد. شما اگر علائم خرابی و مشکوک را دستگاه خود مشاهده می کنید، بهتر است هر چه سریع تر با نمایندگی مجاز سنندج تماس بگیرید تا یک تعمیرکار را به محل شما بفرستد. تعمیرکاران نمایندگی دوو در سنندج، تجربه و مهارت لازم را برای تعمیر دستگاه شما دارند و می توانند با استفاده از ابزارهای پیشرفته، ابتدا دستگاه را عیب یابی کرده و سپس آن را تعمیر کنند.

سرویس لباسشویی دوو

شاید شما هم فکر می کنید که هزینه کردن برای سرویس سالانه ماشین لباسشویی دوو ضرورتی ندارد اما برای آنکه عمر ماشین لباسشویی را بیشتر کنید، توصیه می شود هر شش ماه یکبار برای سرویس دستگاه اقدام کنید. سرویس کاران مجرب با بررسی ماشین لباسشویی دوو شما، ایرادات احتمالی آن را تشخیص داده و به شما اطلاع می دهند. خدمات سرویس ماشین ظرفشویی دوو، متنوع هستند و متخصصین با بررسی دستگاه شما، سرویس های لازم را انجام می دهند. از جمله خدمات سرویس لباسشویی دوو، عبارتند از:

 • تعویض فیلتر ماشین لباسشویی و جرم‌ گیری آن
 • سرویس شیر الکتریکی
 • سرویس تایمر داخل ماشین لباسشویی
 • سرویس درب لاستیکی دور ماشین لباسشویی
 • سرویس بلبرینگ و کاسه نمد درون ماشین لباسشویی
 • سرویس موتور ماشین لباسشویی
 • سرویس پمپ تخلیه درون ماشین لباسشویی
 • سرویس هیدروستات ماشین لباسشویی
 • سرویس دیگ ماشین لباسشویی

خدمات لباسشویی دوو

تعویض قطعات معیوب ماشین لباسشویی Daewoo

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در سنندج، تعویض قطعات معیوب این دستگاه می باشد. تعمیرکار در قدم اول برای رفع ایراد دستگاه، تلاش می کند که قطعه معیوب را تعمیر کند اما گاهی اوقات، تعمیرات چاره ساز نیست و مشکل قطعه، گسترده تر از یک تعمیر جزئی است. در این شرایط، نیاز است که یک قطعه جایگزین آن شود. نمایندگی دوو در سنندج، از قطعه اصل برای تعویض استفاده می کند.

لیست قطعات ماشین لباسشویی دوو که قابل تعویض هستند، عبارتند از:

 • درام یا دیگ لباسشویی
 • شیر ورودی آب
 • پمپ تخلیه آب
 • شیلنگ تخلیه آب
 • ترموستات
 • هیتر یا المنت
 • هیدرواستات
 • همزن یا میکسر
 • برد الکترونیکی
 • میکرو سوئیچ
 • تسمه یا کمربند
 • تایمر
 • موتور

مشکلات رایج ماشین لباسشویی دوو

هر گونه مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی دوو، توسط تعمیرکاران با تجربه نمایندگی دوو در سنندج قابل رفع می باشد و جای نگرانی وجود ندارد. بعضی از این مشکلات که رایج هستند، عبارتند از:

لرزش و حرکت لباسشویی 

ممکن است ماشین لباسشویی شما در حین حرکت، لرزش زیادی داشته باشد. این مشکل می تواند ناشی از بارگیری نامناسب باشد و لباس های بیشتر از ظرفیت دستگاه را داخل دیگ قرار داده اید یا تراز نبودن محل قرارگیری دستگاه و وجود ایراد در کمک فنرها، باعث لرزش زیاد ظرفشویی در حین کار می شود.

تمیز نشستن ماشین لباسشویی Daewoo

مشکل رایج دیگر ماشین لباسشویی دوو، تمیز نشستن لباس ها می باشد. برای رفع این مشکل، ابتدا بهتر است شوینده را عوض کنید اما اگر همچنان لباس ها کثیف شسته می شوند، احتمالا مسیر تخلیه لباسشویی مسدود شده است. انتخاب برنامه شستشوی نامناسب و پر کردن بیش از حد دستگاه نیز باعث تمیز نشستن لباس ها می شوند. برای اطمینان جهت تعمیر لباسشویی دوو در سنندج از یک تکنسین کمک بگیرید.

روشن نشدن ماشین لباسشویی

روشن نشدن ماشین لباسشویی دوو، در اثر خرابی سیستم بلبرینگ است همچنین اگر محل قرارگیری دستگاه تراز نباشد، چنین مشکلی اتفاق می افتد. علاوه بر موارد ذکر شده، خرابی میکروسوئیچ و از کار افتادن تایمر دستگاه نیز گاهی اوقات باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می شوند.

کار نکردن لباسشویی دوو

بعضی مواقع، ماشین لباسشویی روشن می شود اما کار نمی کند یعنی دیگ آن نمی چرخد. این مشکل هم احتمال دارد در اثر نقص فنی موتور باشد یا اینکه خازن راه ‌انداز دستگاه یا سیم ‌های متصل به‌ آن، خراب شده باشند. شکستگی یا خرد شدن یاتاقان یا بلبرینگ نیز باعث کار نکردن دستگاه می شوند.

برق داشتن بدنه لباسشویی

در صورت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی خود، حتما آن را بررسی کنید و از یک تکنسین کمک بگیرید. با مشاهده این مشکل، دستگاه را از برق بکشید و سپس با نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در سنندج تماس بگیرید. تکنسین برای رفع ایراد پیش آمده، ابتدا قسمت های مختلف دستگاه را از نظر نشتی بررسی می کند و سپس سیم کشی و اتصال فیش های برق ماشین را مورد بررسی قرار می دهد. نقص فنی موتور نیز از دلایل برق داشتن بدنه دستگاه است.

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در سنندج

هزینه تعمیر لباسشویی دوو در سنندج در نمایندگی بر اساس برخی عوامل تعیین می شود از جمله آنکه:

 • ممکن است مشکل ماشین لباسشویی شما با یکسری اقدامات ساده رفع شود که هزینه مناسبی دارد اما احتمال دارد دستگاه نیاز به تعمیرات پیچیده یا تعویض قطعات داشته باشد که در این صورت، هزینه تعمیرات بیشتر خواهد بود.
 • علل خراب شدن ماشین لباسشویی دوو نیز در هزینه تعمیرات آن موثر است. قطعاتی که پیچیده تر و گران قیمت تر هستند، هزینه تعمیرات و تعویض بیشتری دارند.
 • تعداد قطعات خراب شده، عاملی موثر بر هزینه خدمات است و در صورت افزایش تعداد قطعات نیازمند تعویض یا تعویض، بدیهی است که هزینه هم بیشتر می شود.

می توانید برای ارتباط با نمایندگی و اطلاع از هزینه حدودی خدمات تعمیر ماشین دوو در سنندج، تماس بگیرید و بعد از کسب اطلاعات، درخواست خود را برای اعزام تعمیرکار به محل تان ثبت کنید.